tanie antyramy
ENGLISH | POLSKI

Antyramy w aranżacji wnętrz

Antyramy są często wykorzystywane podczas aranżowania wnętrza mieszkania. Sprawdzają się zarówno we wnętrzach utrzymanych w stylu tradycyjnym, jak również nowoczesnym. Antyramy służą do prezentowania obrazów i zdjęć. Urządzając dom w stylu tradycyjnym można umieścić w antyramach pamiątkowe, rodzinne zdjęcia, albo reprodukcje obrazów reprezentujących styl klasycystyczny lub inny polegający na naśladowaniu natury i wiernym odtwarzaniu rzeczywistości. Podczas urządzania wnętrza w stylu minimalistycznym należy ograniczyć ilość akcesoriów służących do dekoracji do minimum. Wystarczy umieścić po jednym lub dwóch obrazach w pomieszczeniu. We wnętrzach w stylu minimalistycznym świetnie prezentują się reprodukcje obrazów powstałych zgodnie z założeniami sztuki abstrakcyjnej i surrealistycznej, albo kubizmu czy innego kierunku w sztuce współczesnej.

Antyramy sprawdzą się w aranżacji wnętrza sypialni. Można w nich umieścić pamiątkowe zdjęcia rodzinne, na przykład ślubne, albo z chrzcin. Antyramy małego formatu bardzo dobrze prezentują się postawione na komodzie. Z kolei antyramy większych rozmiarów bardzo dobrze sprawdzają się w roli ozdób ściennych. Można je powiesić w przedpokoju, albo w kuchni. Bardzo dobrze prezentują się w salonie. Są uniwersalne. Pasują do aranżacji w każdym stylu. Wystarczy tylko pamiętać o dobraniu odpowiedniego obrazu lub rysunku, żeby współgrał z otaczającymi go akcesoriami i meblami. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy osoba tworząca wystrój chce osiągnąć interesujący, eklektyczny efekt.


skoki-spadochronowe.info.pl

W skrócie o sklepie

Nasz sklep jest jednym z czołowych sprzedawców antyram, ramek, obrazów, plakatów i tym podobnych w Polsce! Zaufało nam już kilka tysięcy klientów. Nie zastanawiaj się dłużej tylko wejdź do naszego sklepu!

Wejście do sklepu