tanie antyramy
ENGLISH | POLSKI

Antyramy w prywatnej przestrzeni

Antyrama jest użytkowym przedmiotem służącym do zabezpieczenia i prezentowania szkiców, rysunków, zdjęć i innych pamiątkowych przedmiotów, na przykład plakatów, czy też puzzli. Charakteryzuje się tym, że jest złożona z dwóch części spiętych metalowymi spinkami. Zapobiega niszczeniu się obrazów i zapewnia ich perfekcyjny wygląd. Antyrama jest wykonywana ze szkła lub tworzywa sztucznego. Do niedawna bardzo popularne był antyramy szklane, niemniej ostatnimi czasy pojawił się nowy faworyt, a mianowicie antyramy wykonane z tworzywa sztucznego, które zapobiega powstawaniu refleksów. Dzięki temu obrazy prezentują się jeszcze lepiej.

Antyramy są często wykorzystywane do prezentowania pamiątkowych zdjęć i obrazów w prywatnej przestrzeni. Można je powiesić na ścianie w sypialni, albo postawić na komodzie. Istnieją różne rozmiary antyram dostosowane do rozmiarów zdjęć i formatów arkuszy papierowych. Każdy może wybrać odpowiednie dla siebie. Po wybraniu właściwego typu i rozmiaru antyramy wystarczy włożyć zdjęcie lub obraz między dwie części antyramy, a następnie spiąć je metalowymi spinkami. Raz w tygodniu wystarczy przetrzeć je lekko zwilżoną szmatką lub chusteczką, aby usunąć kurz. Zdjęcia i obrazy przechowywane w antyramach nie ulegną zniszczeniu i przez długi czas będą prezentowały się świetnie.

Antyramy pojawiają się nie tylko w prywatnej przestrzeni. Są także wykorzystywane w miejscach publicznych do prezentowania plakatów o treściach reklamowych. Można je zobaczyć w gabinetach lekarzy i innych osób wykonujących zawodu zaufania publicznego. Służą im do prezentowania dyplomów i świadectw potwierdzających ich kwalifikacje. Można powiedzieć, że antyramy mają uniwersalny charakter. Zapewne to on przyczynia się do ich rosnącej popularności.


skoki-spadochronowe.info.pl

W skrócie o sklepie

Nasz sklep jest jednym z czołowych sprzedawców antyram, ramek, obrazów, plakatów i tym podobnych w Polsce! Zaufało nam już kilka tysięcy klientów. Nie zastanawiaj się dłużej tylko wejdź do naszego sklepu!

Wejście do sklepu